Backlink Analytics

Shqip

Mjeti i analizës së lidhjes së pasme

search icon

Ne mund të krahasojmë lidhjet e pasme me referencat në libra ose kërkime shkencore. Një faqe interneti cilësore që lidhet me faqen tuaj; Shton vlerë në faqen tuaj, duke i pëshpëritur motorëve të kërkimit se faqja juaj është e besueshme dhe e dobishme. Faqet e dashura ndihmojnë lexuesin të zgjidhë problemet e tyre shpejt dhe me lehtësi. Prandaj, të kesh lidhje në përmbajtje që përmbajnë fjalë kyçe që lidhen me fushën tuaj në faqet e internetit me autoritet të lartë rrit vlerën e faqes suaj të internetit në syrin e Google. Sepse faqet e preferuara të Google janë faqet që arrijnë të ofrojnë atë që përdoruesi kërkon.

Kontrolluar së fundi 30 domene

Rendit Burimi Parë për herë të fundit
60 girisadresim.net 2023-03-21
42 bettvizle.net 2023-02-04
48 betgiris.org 2023-02-04
50 bettvizle.net 2023-01-20
48 betgiris.mobi 2023-01-20
57 yatirimbonusuverensiteler.net 2023-01-20
70 uzobet.mobi 2023-01-20
59 canlibahissitelerim.net 2023-01-20
42 casinositelerim.net 2023-01-20
52 resmibahissiteleri.net 2023-01-20
44 kacakiddaasiteleri.net 2023-01-20
65 populerbahissiteleri.org 2023-01-20
65 iddaasitelerim.net 2023-01-20
68 slotsitelerim.net 2023-01-20
69 sanalbahissitelerim.com 2023-01-20
58 canlikumarsiteleri.net 2023-01-20
46 ruletsitelerim.net 2023-01-20
46 onlinecasinom.net 2023-01-20
69 eniyicasinositelerim.net 2023-01-20
62 betgiris.org 2023-01-20
41 kumarbaz.net 2023-01-20
65 sweetbonanza.mobi 2023-01-13
47 slotoyna.mobi 2023-01-13
70 slotcasino.mobi 2023-01-13
68 guvenilirslotsiteleri.mobi 2023-01-13
49 guvenilircasinositeleri.mobi 2023-01-13
68 ruletsiteleri.mobi 2023-01-13
40 pokersiteleri.mobi 2023-01-13
55 guvenilirbahissiteleri.mobi 2023-01-13
51 slotsiteleri.mobi 2023-01-13